Į pradžią
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
 
 
Aplankykite Lentvario foto galeriją

 

2017-06-12  

ATNAUJINTA Informacija apie preliminarius projekto „Teritorijos prie Bevardžio ežero Lentvaryje želdynų kūrimo ir tvarkymo supaprastinto techninio darbo projekto rengimas“ sprendinius ir viešą jų pristatymą (svarstymą)

ATNAUJINTA  INFORMACIJA APIE PRELIMINARIUS PROJEKTO „TERITORIJOS PRIE BEVARDŽIO EŽERO LENTVARYJE ŽELDYNŲ KŪRIMO IR TVARKYMO SUPAPRASTINTO TECHNINIO DARBO PROJEKTO RENGIMAS“ SPRENDINIUS IR VIEŠĄ JŲ PRISTATYMĄ (SVARSTYMĄ)

Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja apie preliminarių projekto „Teritorijos prie Bevardžio ežero Lentvaryje želdynų kūrimo ir tvarkymo supaprastinto techninio darbo projekto rengimas“ sprendinių ekspoziciją ir numatomą viešą jų pristatymą (svarstymą).

Projekto apimtyje siekiama sutvarkyti teritoriją palei Bevardį ežerą, išsidėsčiusią tarp Klevų alėjos, Klevų alėjos skersgatvio ir Dzūkų gatvės, kuri šiuo metu yra apleista ir užžėlusi menkaverte augalija, kas menkina kraštovaizdžio ekologinį stabilumą ir vietovės rekreacinį potencialą. Stichiškai susiformavę, menkaverčių, pažeistų ir invazinių rūšių augalų gausūs sąžalynai užgožia potencialų gamtovaizdį į Bevardžio ežerą ir ženkliai mažina vietovės, kuriai vietos visuomenė priskiria didelę svarbą, estetinę ir vizualinę vertę. Siekiant išspręsti šias problemas, būtina numatyti konkrečias priemones ir darbus, skirtus teritorijos sutvarkymui.

Projekte numatomos tokios priemonės ir darbai: esamų želdinių tvarkymas ir naujų želdinių kūrimas; želdyno sanitarinės būklės gerinimas; genėjimas ir medžių gyvybingumo palaikymas; invazinių augalų rūšių naikinimas; mažųjų kraštovaizdžio architektūros statinių įrengimas. Preliminariai numatoma, kad projekto sprendiniai taip pat apims pėsčiųjų takus, tinklinio ir vaikų žaidimo aikšteles, suoliukus, riedučių/riedlenčių aikštelę, šachmatų stalo ir lauko treniruoklių įrengimą.

Preliminarūs projekto sprendiniai pavaizduoti pridedamose schemose, kurios viešai eksponuojamos Trakų r. savivaldybės ir Lentvario seniūnijos patalpose.

Visi suinteresuoti asmenys iki 2017 m. birželio 19 d. kviečiami teikti pasiūlymus dėl preliminarių projekto sprendinių. Pasiūlymai teikiami projekto rengėjams – UAB „Daugėla“, A. Smetonos g. 8-2, LT-01115 Vilnius, tel./faks. (8 5) 273 3385, el. p. daugela@daugela.lt, raštu, nurodant teikėjo vardą, pavardę ir kitus kontaktinius duomenis. Visi gauti pasiūlymai bus išnagrinėti ir apibendrinti specialioje visuomenės dalyvavimo ataskaitoje; į juos pagal galimybes bus atsižvelgiama tikslinant projekto sprendinius.

Atsižvelgus į nuolat gaunamas pastabas ir pasiūlymus bei didžiulį gyventojų susidomėjimą viešas preliminarių sprendinių pristatymas (svarstymas) perkeliamas ir įvyks 2017 m. birželio 19 d.,  18 val. Lentvario seniūnijos patalpose (Klevų al. 47A, Lentvario m., Lentvario sen., Trakų r. sav., LT-25109).

Jo metu bus pristatyti preliminarūs sprendiniai, apibendrinti numatomi darbai bei jų įgyvendinimo galimybės, aptarti iki pristatymo gauti visuomenės pasiūlymai. Kviečiame dalyvauti!

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

Komentarų sąrašas (0)
Klevų al. 47a, Lentvaris
Tel. 8 (528) 28444
El. paštas: lentvaris@trakai.lt
© 2006 Lentvario seniūnija

Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.