Lentvario seniūnija

Telefonas
+370 528 28444
Darbo laikas
8.00-17.00

Dalinamės kalėdine akcija „Kalėdos batų dėžėje“

2023-11-03

Šv. Kalėdos dar lyg ir už kalnų, bet skubame pranešti apie artėjančią akciją. Pernai buvome labai laimingi, galėję nuvežti šv. Kalėdas Ukrainos kariams ir vaikams Ukrainos rytuose bei šv. Velykas. Vietose, kur žmonės nesitiki švenčių bei ne visi tikisi, jog tų švenčių sulauks gyvi. Norime ir vėl suteikti džiaugsmo ir vilties kartu su Jūsų pagalba ir susivienijimu.

Patarimai ruošiant dovanas

Ruošiant dovanas vaikams:

  • nurodyti kokiam preliminariai amžiui ir lyčiai ruošiate, jei dovana tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams – nurodyti, jog dovana universali.

Ruošiant dovanas kariams:

  • nurodyti, ar dovana vyrui ar moteriai, ar universali.

Dovanų nepakuoti į dovanų popierių. Jas sudėti į dėžutes, dydis nėra svarbus, rekomenduojame rinktis tvirtesnes dėžutes, pvz.: batų dėžutes.

Nepamirškite parašyti laiškelį ar atviruką su palinkėjimais tam, kam skiriate dovaną. Jeigu norite grįžtamojo ryšio – laiškelyje parašykite savo el. paštą ar Viber/ Whatsapp/ Signal kontaktą, telefono numerį su prierašu: „jei gavai šią dovanėlę, parašyk man“.

Laiškų rašymui galite naudoti Google vertėjo funkciją.

Ką dėti į dovanas?

Kariams:

  • Energetinis gėrimas, energijos suteikiantys shot'ukai, power bankai, termorūbai, pašildukai į batus, taktinės pirštinės, gertuvės, šokoladukai, riešutai ir pan., žygiui skirti įrankiai, baterijos, žiebtuvėliai, drėgnos servetėlės, vitaminai, vaistai nuo skausmo/peršalimo, šildantys tepalai, megztos kojinės, pleistrai.

Vaikams:

  • Spalvinimo knygelės, saldumynai, nedideli žaisliukai, konstruktoriai, puzlės, power bankai; jei vyresniam vaikui ruošiama dovana, tinka makiažo rinkinukai, papuošalų gamybos rinkinukai ir pan., megztos kojinytės.

Ko nedėti į dovanas?

  • Nedėkite senų, murzinų žaisliukų (savanoriams nebus galimybių jų plauti).
  • Nedėkite seno galiojimo vaistų, dėvėtos avalynės.

Visos dovanos bus tikrinamos, tad nepakuokite į dovanų popierių.

Dovanas į Trakų viešąją biblioteką ir jos padalinius galima pristatyti iki lapkričio 24 d. 

Daugiau informacijos tel. (8 528) 55 460.

Trakų rajono viešosios bibliotekos informacija